Chovatelská stanice, která se zaměřuje na chov americké akity, svatobernardského psa a německého ovčáka se skvělým rodokmenem a charakterovými vlastnostmi.

Vysoké pH neprospěje naprosto ničemu

Snažíte se udržovat vodu ve své bazénu v té nejlepší kondici, ale příliš se vám to nedaří? Zjistili jste, že máte vyšší hodnotu, než je potřeba? Jestliže ano, určitě se vám zalíbí přípravek, který dokáže tuto hodnotu velmi jednoduše dostat do normálu, respektive do stavu, který je pro vaše tělo a samotné části vašeho koupaliště vhodný. Uvidíte, že snížení pH v bazénu nebude nikterak složité a náročné. Nyní totiž máte možnost pořídit přípravek, který dokáže bez jakékoliv práce hodnotu snížit. Jak totiž jistě víte, vysoká hodnota neprospěje nejenom vzhledu vody, ale také vašemu zdraví. Snažte se tedy vše držet na optimálních hodnotách.

S kvalitní chemií to půjde snadno

Napouštět každý rok novou vodu se nelíbí snad každému. Je to nejenom finančně nákladné, ale také velmi neefektivní v ostatních ohledech. Když však budete vědět, jaké prostředky použít pro navrácení původních hodnot z minulých let, nebudete muset napouštět znovu, ale ani se zbytečně trápit s nastavováním chemie. Vše bude jako minulý rok, a to včetně té stejné vody.

Vysoké pH neprospěje naprosto ničemu
Ohodnoťte příspěvek