Chovatelská stanice, která se zaměřuje na chov americké akity, svatobernardského psa a německého ovčáka se skvělým rodokmenem a charakterovými vlastnostmi.

Musí odolat i krátkému dešti

acai336x280.jpg

http://www.technorol.eu/markyzy http://www.technorol.eu/markyzy http://www.technorol.eu/markyzy http://www.technorol.eu/markyzy http://www.technorol.eu/markyzy http://www.technorol.eu/markyzy Máte posezení pro hosty před svou kavárnou? Potom asi budete mít zájem pořídit si některou z našich markýz. Vaši hosté tak budou v létě skvěle ochráněni před žhavými slunečními paprsky. Měly by však současně odolat i krátkému dešti tak, aby se hosté mohli včas přemístit dovnitř a obsluha stačila vše uklidit. Potahové látky obsahují vodoodpudivé látky.

Nabízíme je v několika druzích

Přicházíme vám nabídnout naše markýzy . Znáte je? Pokud ještě nikoli, zavítejte k nám a my vám je ukážeme. Jsou velmi kvalitní a dobře budou plnit účel, ke kterému jsou určeny. V letním období na letní zahrádce vaší restaurace přijdou velmi vhod. Využijte této skvělé nabídky a objednejte si je. Záleží jenom na vás, zda se rozhodnete pro pevné nebo pohyblivé.

728x90-1509716084.png
Musí odolat i krátkému dešti
2 (40%)1